• Сбежавший из плена "ЛНР" танкист c Черкасщины не подозревал, что целый месяц прятался в семье сторонников боевиков

    Украинского солдата Святослава Андриенко освободили только после двух попыток побега из плена пророссийских боевиков на Луганщине. 21-летний танкист из Черкасской области вынужден был почти полгода скрываться в двух семьях на оккупированной Луганщине. Первая семья, оказалась сторонниками террористов и пыталась продать Святослава боевикам за вознаграждение в 17 000 гривен. Другая, была семьей украинских патриотов, несколько месяцев под угрозой расстрела прятала парня в своем доме.

    Опубликовано 06.01.2015 12:47 Подробнее ...

Олексій Савченко хоче Інтерсіті

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вважає за необхідне терміново налагодити транспортне сполучення між Миколаєвом та іншими областями України:

«Вся країна знає, що ділянка траси сполученням Кривий Ріг-Миколаєв сьогодні очолює рейтинг найгірших доріг України. І як ми не сподівалися,  цього року  її не відремонтували, - відзначив очільник області. – Тому я вважаю за необхідне знайти можливість налагодити альтернативне транспортне сполучення» .

Олексій Савченко дав розпорядження керівникам профільних департаментів облдержадміністрації підготувати звернення до керівництва «Укрзалізниці» з проханням розглянути можливість розширення маршруту швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням Київ-Миколаєв, та ввести додаткові аналогічні потяги. Крім того, однією з проблем, яка вже довгі роки потребує негайного вирішення – це електрифікація залізничної ділянки від Миколаєва до Долинської. За словами Олексія Савченко це нонсенс, коли в 21-му сторіччі проблема електрифікації є невирішальною: «Цей проект вже кілька років існує, але його ніяк не могли  реалізувати з тієї чи іншої причини. Розберемося. Дотиснемо».

Вход

Меню пользователя

 

Національне бюро розслідувань НБР UA