Сигнали до ескалації

"В.о. міністра внутрішніх справ анонсує теракт, а в.о. прем’єр-міністра каже, що уже на вихідних в Україні «запанує спокій і порядок». Тим часом міліція повним ходом готується до «спеціального режиму» в центрі Києва", - пише народний депутат Віктор Балога у "Фейсбук".На його думку, все це трохи нагадує тактику «російських миротворців» у Грузії, коли бомбардували міста і села заради «спокою і миру»."Шановні, спокій прийде тоді, коли ви звільните займані кабінети. Головний і єдиний фактор дестабілізації в країні – це влада і Партія регіонів", - резюмує нардеп. 

Рішення суду про амністію екс-глави КМДА Олександра Попова, екс-заступника голови секретаря РНБО Володимира Сівковича і екс-глави київської міліції Валерія Коряка говорить про те, що тепер за силовий розгін відповідальності ніхто не понесе - таку думку висловив партнер адвокатського об'єднання "Юскутум" Денис Овчаров в коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

"Можна констатувати, що можливості українського законодавства для захисту потерпілими своїх прав у даній справі вже вичерпані. Далі залишається тільки ЄСПЛ", - підкреслив Овчаров.

Одночасно Генпрокуратура призупинила рішення органів місцевого самоврядування про створення народних рад і формувань народної самооборони. 

Про це заявила сьогодні начальник головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, протидії корупції і злочинності у сфері транспорту ГПУ Ірина Зарубінська.

За її словами, встановлено, що було 28 рішень органів місцевого самоврядування про створення формувань народної самооборони.

«Їхня діяльність не передбачена законодавством України, тому вони не мають жодних повноважень», - заявила вона, нагадавши, що законодавство України прямо забороняє створення військових або інших збройних формувань, які не передбачені законом.

Нагадаємо, ВО "Батьківщина" сьогодні заявила, що закриття кримінальних справ проти Попова і Сівковича означає, що влада готує силовий сценарій.

http://gazetavv.com/news/policy/109423-signali-do-eskalacyi.html

 

  • Чому влада втягує армію у конфлікт з Майданом

    Подавити Майдан поліцейською операцією неможливо. Така спроба вже була зроблена в ніч на 11 грудня. Результат відомий. З того часу оборона Майдану зміцнилася (і кількісно, і якісно) на порядок.
  • Ваш выход, Сергей Леонидович!

    Майдан неожиданно дал возможность вернуться в большую политику подзабытому многими Сергею Тигипко. По информации «Главкома», именно его фигура сейчас рассматривается в качестве потенциального компромиссного премьера

 

Вход

Меню пользователя

 

Національне бюро розслідувань НБР UA