• Сбежавший из плена "ЛНР" танкист c Черкасщины не подозревал, что целый месяц прятался в семье сторонников боевиков

    Украинского солдата Святослава Андриенко освободили только после двух попыток побега из плена пророссийских боевиков на Луганщине. 21-летний танкист из Черкасской области вынужден был почти полгода скрываться в двух семьях на оккупированной Луганщине. Первая семья, оказалась сторонниками террористов и пыталась продать Святослава боевикам за вознаграждение в 17 000 гривен. Другая, была семьей украинских патриотов, несколько месяцев под угрозой расстрела прятала парня в своем доме.

    Опубликовано 06.01.2015 12:47 Подробнее ...

Чергова поразка Полумисного: Мінюст підтвердив право на корпоративні права за законним власником «Агросвіту»

Справедливість рано чи пізно ставить крапку у всьому. Саме так відбулось і 12 вересня, коли Мінюст відмовив Андрію Левіну, афільованому із рейдером Полумисним, у розгляді відповідної скарги.

Андрієм Левіним та ТОВ «АПК «Надія» було подано скаргу до Міністерства юстиції щодо скасування низки реєстраційних дій щодо переходу корпоративних прав агрофірми до кіпрської компанії «Боретісано Холдінг ЛТД», яка вже продала свої права компанії «Обмежене Партнерство Сасекс Юнів» (Шотландія). Тих самих дій, які юридична спільнота України вже назвала найбільш правомірним процесом за усю історію існування корпоративних війн.

Як зазначають юристи, всі зміни проведені у рамках чинного законодавства, і в Єдиному державному реєстрі наявні всі документи, на підставі яких вчинено реєстраційні дії. Пізніше, кількома ухвалами судів в рамках забезпечення позову було винесено «заборону» щодо проведення з цього часу будь яких дій відносно змін в реєстрі стосовно ТОВ АПА «Агросвіт». Також слід зазначити, що за вказівкою Полумисного, всі ці дії було відмінено, а дані змінено в реєстрі всупереч всім нормам чинного законодавства.

Під час засідання у Мінюсті був присутній представник « Agrosvit Limited », одного з засновників компанії, за словами якого, на даний час у реєстрі зазначені два співвласники - «Agrosvit Limited» та ТОВ «Надія». Адвокат наполягає на тому, що комісія загалом не має права розглядати скаргу за рішенням суду.

Також юристи зазначають, що ще до 7 вересня компанія «Обмежене Партнерство Сасекс Юнів» була серед засновників у реєстрі, а вже 7 вересня замість неї у реєстр внесли ТОВ «Надія». «Фактично зараз вже тих юридичних осіб в реєстрі немає, яких хочуть виключити».

При цьому адвокати підкреслюють, що записи про те, що ТОВ «Надія» є засновником, заборонені рішеннями суду.

У «Agrosvit Limited» підозрюють службових осіб держреєстру у неправомірних діях, що спричинили внесення до реєстру хибних даних щодо засновника, тому вважають рішення суду запобіжним заходом від подальших таких дій.

При цьому отримати коментар від державного реєстратора Петрик Анастасії, яку звинувачують у незаконних маніпуляціях із реєстром, не вдалося, адже вона та інші реєстратори у загальноукраїнських справах приймають громадян (а отже, за словами співробітників Мінюсту, і присутні на роботі) лише по вівторках. А з пресою спілкуюються неохоче.

Як повідомлялось раніше, підприємці Валерій Чудний і Андрій Левін, вступивши в змову, підкупили суддю Господарського суду Харківської області Сергія Прохорова, щоб той прийняв необхідне рішення про заволодіння бізнесменами майном і активами ТОВ АПА «Агросвіт» злочинним шляхом.

Нагадаємо, що за вказівкою вищезазначених осіб державним реєстратором Петрик А.В., корпоративні права ТОВ АПА «Агросвіт» було незаконно передано ТОВ "АПК" Надія ЛТД", яка є підконтрольною С. Полумисному. Раніше подібні спроби вчинялись методом підкупу суддів та підробки документів. Зараз за цими фактами Нацполіцією порушено кримінальні провадження.

Вход

Меню пользователя

 

Національне бюро розслідувань НБР UA