Ляшко закликав парламент і суспільство не допустити розколу Православної Церкви України. ВІДЕО

Об этом сообщает top-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Не допустити розколу Православної Церкви України і втрати Томосу – головне завдання нинішнього покоління українців, переконаний Олег Ляшко. З трибуни парламенту лідер Радикальної партії підкреслив, що створення канонічної української церкви є відновленням історичної справедливості, але ми знову можемо втратити свою Церкву через внутрішні чвари.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ.

"Біль і тривога розривають серце, коли читаєш новини… Амбіції, інтриги, непорозуміння, внутрішні чвари породжують загрози розколу, втрати Томосу і міжнародної̈ дискредитації багаторічної мрії українців про свою Церкву. Один з головних борців за цю мрію нашого народу, митрополит Київський Святий Петро Могила писав: "Без згоди та спільної любові народжується в домі постійна пожежа смутку й печалі, а втіха не приноситься». А ворог, який веде проти нас війну, в цей час зловтішається і відкорковує шампанське", – наголосив політик.

Олег Ляшко закликав всіх вірян підтримати митрополита Епіфанія і надавати всіляку допомогу помісній українській церкві.

"Збереження, утвердження і світове визнання нашої Церкви – важливе завдання для нас усіх. І якщо ми виконаємо його достойно – нам скажуть "дякую" діти, онуки і прийдешні покоління українців. Ми живемо в унікальний час – коли з`явилась вперше в нашій історії канонічна Українська Церква. Але чи гідно ми скористаємось історичними обставинами на користь свого народу – залежить від милості Божої. І від кожного з нас", – підкреслив лідер РПЛ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

ІнформаторДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557828280-lyashko-zaklikav-parlament-i-suspilstvo-ne-dopustiti-rozkolu.html”

 

Національне бюро розслідувань НБР UA