• Сбежавший из плена "ЛНР" танкист c Черкасщины не подозревал, что целый месяц прятался в семье сторонников боевиков

    Украинского солдата Святослава Андриенко освободили только после двух попыток побега из плена пророссийских боевиков на Луганщине. 21-летний танкист из Черкасской области вынужден был почти полгода скрываться в двух семьях на оккупированной Луганщине. Первая семья, оказалась сторонниками террористов и пыталась продать Святослава боевикам за вознаграждение в 17 000 гривен. Другая, была семьей украинских патриотов, несколько месяцев под угрозой расстрела прятала парня в своем доме.

    Опубликовано 06.01.2015 12:47 Подробнее ...

ЗМІ: Росія надіслала в Чехію спецагента з отрутою після знесення пам’ятника Конєву

Російський спецагент прибув до Праги (Чехія) три тижні тому, після того, як був знесений пам’ятник маршалу радянського Івану Конєву. Про це повідомляє чеське видання Respekt.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Спецагент прибув в аеропорт Вацлава Гавела з Росії, у нього з собою був дипломатичний паспорт РФ. Відзначається, що чоловіка чекала машина місцевого російського дипломатичного корпусу, на якій він дістався в посольство.

Джерела видання стверджують, що він їхав з портфелем, в якому був захований смертельний отрута рицин. За інформацією того ж джерела, колеги спецагента повинні були виїхати з РФ в різні частини Європи місяць-півтора тому.Джерело статті: “http://povin.com.ua/290230-26-04.html”

 

Національне бюро розслідувань НБР UA