У Львові на вул. Дороша, 10 за 56,6 тис грн відовили дерев’яну браму

Дерев’яну браму у будинку на вул. Дороша, 10 відреставрували в межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%). Про це інформує прес-служба ЛМР.Загальна вартість реставрації дерев’яної брами на вул. Дороша, 10 — 56,6 тис. грн, із них фінансова частка міста — 39,6 тис. грн, а частка мешканців — 17 тис.₴ Об этом сообщает mukachevo.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Браму реставрував столяр-реставратор Андрій Пулик. Дякуємо майстру за якісно і гарно виконані роботи», — повідомили в ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».


Нагадаємо, у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%), минулого року відреставровано вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та ін.


Також цього року у Львові впроваджено програму співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_na_vul_dorosha_10_za_566_tys_grn_vidovyly_derevyanu_bramu_315899.html”

 

Національне бюро розслідувань НБР UA