• Сбежавший из плена "ЛНР" танкист c Черкасщины не подозревал, что целый месяц прятался в семье сторонников боевиков

    Украинского солдата Святослава Андриенко освободили только после двух попыток побега из плена пророссийских боевиков на Луганщине. 21-летний танкист из Черкасской области вынужден был почти полгода скрываться в двух семьях на оккупированной Луганщине. Первая семья, оказалась сторонниками террористов и пыталась продать Святослава боевикам за вознаграждение в 17 000 гривен. Другая, была семьей украинских патриотов, несколько месяцев под угрозой расстрела прятала парня в своем доме.

    Опубликовано 06.01.2015 12:47 Подробнее ...

Коронавірус у світі - Рамзан Кадиров заразився від свого підлеглого

Голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заразився коронавірусом під час відвідування інфікованого чиновника. Наразі чеченський президент перебуває у важкому стані в Москві.

Об этом сообщает Русский слон

Про це повідомляє BAZA.

За даними джерел видання, Кадиров заразився близько 3 тижнів тому, коли відвідував хворого на коронавірус голову Урус-Мартановського району Чечні Валіда Абдурешидова.

Глава Чечні вирішив підтримати підлеглого і зайшов до нього у палату у ледь накинутому халаті та масці, з-під якої стирчала борода. Він навіть обійняв хворого.

Через тиждень Кадиров відчув погіршення самопочуття, однак списав це на ГРВІ. Внаслідок зволікання його легені зазнали серйозного ураження, і тепер за його життя б’ються московські лікарі.

Як повідомляє «Новое время», 20 травня в Москві помітили величезний кортеж, який повʼязали з поверненням з ізоляції президента Володимира Путіна. Проте російські журналісти не знайшли у кортежі машин, які зазвичай є в супроводі глави держави.

Озвучували версію, що цей кортеж належав Рамзану Кадирову, оскільки в ньому побачили його улюблені машини — Mercedes-Benz G-класу.

  • У Рамзана Кадирова підозра на коронавірус. Його літаком доправили в Москву.
  • У Росії зафіксували рекордну добову смертність від коронавірусу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/43971-baza-kadirov-zarazivsya-koronavirusom-koli-vidviduvav-hvorogo-chinovnika”

Вход

Меню пользователя

 

Національне бюро розслідувань НБР UA