• Сбежавший из плена "ЛНР" танкист c Черкасщины не подозревал, что целый месяц прятался в семье сторонников боевиков

    Украинского солдата Святослава Андриенко освободили только после двух попыток побега из плена пророссийских боевиков на Луганщине. 21-летний танкист из Черкасской области вынужден был почти полгода скрываться в двух семьях на оккупированной Луганщине. Первая семья, оказалась сторонниками террористов и пыталась продать Святослава боевикам за вознаграждение в 17 000 гривен. Другая, была семьей украинских патриотов, несколько месяцев под угрозой расстрела прятала парня в своем доме.

    Опубликовано 06.01.2015 12:47 Подробнее ...

Вмерти чи вижити? 72% українців проти необдуманого локдауну - дослідження ®Вибірковий підхід до обмеження діяльності галузей та суб’єктів господарської діяльності під час локдауну з боку уряду призводить до антиконкурентних дій, вважають учасники прес-конференції, що пройшла в ІА Інтерфакс.

Об этом сообщает Компромат России


На початку січня мережа ТЦ "Епіцентр" провела опитування, в якому взяли участь понад 51 тисячі респондентів, відвідувачів торговельних центрів у 52 містах України.


72% опитаних споживачів висловилися категорично проти обмежень роботи стаціонарної торгівлі та не підтримують обмеження роботи мережі ТЦ "Епіцентр" під час січневого локдауну.


Також 62% українців вважають будь-які обмеження продажу побутових та будівельно-господарських товарів порушенням прав споживачів.


За словами засновниці та голови ТОВ "Епіцентр К" Галини Гереги, частка оптової і роздрібної торгівлі в структурі ВВП України є найбільшою серед усіх інших галузей і складає 13,2%, за даними Держкомстату.


Національна мережа торговельних центрів "Епіцентр" – це унікальна екосистема, зупинка якої автоматично обмежує доступ українців до життєво необхідних товарів та має негативні наслідки для малого й середнього бізнесу, постачальників та виробників, які зазнають збитків через неможливості збуту товарів.


В системі "Епіцентр" об’єднані понад 5000 постачальників та виробників товарів, виживання яких напряму пов’язано з функціонуванням мережі. Одним із серйозних негативних наслідків для них може стати розірвання безперервного ланцюга поставок, що загрожує зупинкою підприємств.


"У групі компаній працює понад 34 тисячі співробітників, компанія співпрацює з тисячами постачальників і виробників. Зупинка системи призведе до того, що 85% працівників не будуть виходити на роботу. Відповідно зменшиться їхня зарплата та відрахування податків на фонд заробітної плати", — зауважує Петро Михайлишин, генеральний директор ТОВ "Епіцентр К".


"Епіцентр" є інвестором №1 в Україні, який під час криз намагається створювати нові робочі місця, збільшувати ВВП.


Торік компанія інвестувала 10,3 млрд грн та створила 1350 робочих місць. За умови безперебійної роботи, у цьому році "Епіцентр" планує збільшити обсяги інвестицій в національну економіку втричі – до 34,2 млрд₴


За підсумками 2020 року загальна сума податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів від групи компаній "Епіцентр" складе 5,6 млрд₴ Прогнозована сума податків, які будуть сплачені до бюджетів всіх рівнів — 7,9 млрд₴


Через заборону й обмеження торгівлі мережі ТЦ "Епіцентр" державний бюджет може втратити майже півмільярда гривень податків.


Із них 261 млн грн – прогнозні втрати державного і місцевих бюджетів від недоотримання податків і обов’язкових платежів під час січневого локдауну.


А це не виплачені субсидії малозахищеним верствам населення, інші види соціальної допомоги, яких так чекають мільйони українців.


Як наголосили учасники прес-конференції, на відміну європейських країн український інвестор не лише не відчуває підтримку з боку уряду, а й лишається незахищеним, особливо, в умовах пандемії.


Водночас за даними diyinternational.com, під час другої хвилі пандемії Covid-19 магазини товарів для дому в більшості європейських країн залишаються відкритими, оскільки визнані стратегічними для життєдіяльності.


Працюють Саstorama, OBI, Leroy Merlin. У Німеччині будівельно-господарські магазини належать до числа підприємств, робота яких дозволена.


У сусідній з нами Польщі всі магазини такого формату відкриті; закриті тільки магазини в торгових центрах.


Учасники конференції звернулися до влади підтримати український бізнес та дозволити працювати з дотриманням усіх чинних норм безпеки.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/society/2021/01/15/243670/”

Вход

Меню пользователя

 

Національне бюро розслідувань НБР UA