Twitter запустив тестування аналога Clubhouse на AndroidTwitter оголосив, що запустив бета-тестування на Android сервісу чатів у режимі реального часу Twitter Spaces — раніше ця функція була доступна лише для користувачів iOS.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ


Про це повідомляє TechCrunch.


Зазначається, що користувачі Android зможуть приєднуватися та розмовляти в існуючих кімнатах Spaces, але поки не матимуть можливості створювати свої.


У Twitter додали, що функція з’явиться найближчим часом, не назвавши точних часових рамок.
"Компанія швидко працювала над запуском Twitter Spaces для Android протягом декількох місяців після дебюту в бета-версії для iOS в кінці грудня 2020 року.


Минулого місяця Twitter підтвердив, що Spaces з’явиться на Android у березні", — пише видання.


Повідомляється, що розробники Twitter Spaces напрацювали низку нових функцій: відображення заголовків, параметри планування, підтримку співведучих і модераторів та списки гостей.


"Такий швидкий темп свідчить, що Twitter обігнав свого суперника Clubhouse — додаток, який зараз є лідером ринку "соціального аудіо", першим запропонувавши підтримку на Android. На сьогодні Clubhouse лишається доступним лише для iOS", — зазначає TechCrunch.


Нагадаємо:


Instagram оголосив про запуск нової функції - Live Rooms, яка дає можливість проводити прямі ефіри групою до 4 осіб.


Нова соціальна мережа аудіоспілкування Clubhouse стрімко набирає популярність у світі. За пів місяця кількість її користувачів зросла у 2 з гаком рази, досягнувши 8,1 мільйона.


Читайте також: Запрошення до цієї соцмережі продавали на eBay за 1000 доларів. Чому Clubhouse такий популярнийЕкономічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/3/671573/”

 

Національне бюро розслідувань НБР UA