Поліцейські притягнули до відповідальності краматорчанку, яка відносно своєї доньки вчинила насильство

Жінка у стані алкогольного сп’яніння серед міста ображала та принижувала свою 14-річну доньку. На галас дитини відреагували правоохоронці та зупинили жінку, чим врятували дівчинку від її агресії.

На подію відреагували співробітники полку поліції особливого призначення «Київ».

«Поліцейські доставили жінку до місцевого наркодиспансеру для обстеження. Виявилося, що рівень алкоголю в її крові перевищив позначку 2 проміле», — розповів т.в.о. начальника сектору ювенальної превенції Краматорського районного управління поліції Антон Максимчук.

В свою чергу інспекторка ювенальної превенції поспілкувалася з дитиною, аби встановити всі обставини події. Неповнолітня розповіла, що її мама напередодні вночі вживала алкогольні напої із знайомим. Наступного дня дівчина з мамою йшли по вулиці і, проходячи повз адмінбудівлю Краматорського райуправління поліції, жінка почала сварити доньку, бити та принижувати. Крім того, дитина була взута у літнє взуття.

Неповнолітню поліцейські тимчасово влаштували до дитячої лікарні Краматорська для обстеження.

Стосовно матері інспекторка ювенальної превенції склала протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Поліцейські Донеччини закликають не замовчувати прояви домашнього насильства. Не залишайтеся з проблемою наодинці. Звертайтеся по допомогу до поліції за номером «102». Також Ви можете анонімно та цілодобово звернутися на «гарячі лінії» допомоги:

- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (Ла Страда):

116 123 / 0 800 500 335;

- Урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства: 1547;

- Дитяча гаряча лінія: 116 111

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/policzejski-prytyagnuly-do-vidpovidalnosti-kramatorchanku-yaka-vidnosno-svoyeyi-donky-vchynyla-nasylstvo/”

 

Національне бюро розслідувань НБР UA